niedziela czerwca 25 , 2017
Font Size
   

VI Liga Halowej Piłki Nożnej
       - Sulęczyno 2015 / 2016 -
 


HALÓWKA 2015/2016 alt

W sobotę 13 lutego po dziewięciu kolejkach rozgrywek halowej ligi piłki nożnej odbyło się podsumowanie rozgrywek. Rozgrywki trwały od połowy grudnia a wzięło w nich udział dziesięć drużyn i zajęły one następujące miejsca: 

I miejsce – EDEN Borowiec

II miejsce – TRANS-JAN Sulęczyno

III miejsce – KAMEX Parchowo

IV miejsce – ELHAD Daniel Hapka

V miejsce – FARCIARZE

VI miejsce – TEAM Półczno

VII miejsce – SMS Bytów

VIII miejsce – ZIELENIEC

IX miejsce – GOSTEK Węsiory

Najlepszy strzelec – Bartłomiej Kapiszka (TEAM Półczno)

Najlepszy bramkarz – Marcin Kozmala (Trans-Jan Sulęczyno)

Fotorelacja - Podsumowanie "Halówki 2015/2016"

Turniej odbył się pod Patronatem Wójta Gminy Sulęczyno a organizowany był przez GKS „SŁUPIA” Sulęczyno, UKS „Młody Sportowiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a trzy najlepsze puchary, medale oraz nagrody pieniężne. Podczas posumowania rozgrywek wręczono także symboliczne statuetki, które były podziękowaniem dla osób które aktywnie włączyły się w pomoc przy organizacji turnieju byli to: Krzysztof Baske, Grzegorz Stefański oraz Martyna i Dariusz Kozaneccy.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KOLEJEK - MECZY:

WYNIKI - kolejka 9 – 13 lutego 2016 r. od godz. 16:00

ZIELENIEC - TEAM Półczno 3 : 5

 FARCIARZE – TRANS-JAN Sulęczyno  0 : 7 

 ELHAD Daniel Hapka – EDEN Borowiec  4 : 5

PAUZA: GOSTEK Węsiory, KAMEX Parchowo, SMS Bytów


Klasyfikacja po 9 kolejce – rozgrywki:  13.02.2016  r.

MIEJSCE

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

I.

EDEN Borowiec

8

21

49-24

+25

II.

TRANS-JAN Sulęczyno

8

18

34-17

+17

III.

KAMEX Parchowo

8

18

43-32

+11

IV.

ELHAD Daniel Hapka

8

16

35-27

+8

V.

FARCIARZE

8

15

35-33

+2

VI.

TEAM Półczno

8

10

44-38

+6

VII.

SMS Bytów

8

6

33-54

-21

VIII.

ZIELENIEC

8

3

23-37

-14

IX.

GOSTEK Węsiory

8

0

17-51

-34

WYNIKI – kolejka 8 – 6 luty 2016 r.

TEAM Półczno – SMS Bytów 12 : 2

EDEN Borowiec – FARCIARZE 8 : 4 

KAMEX Parchowo - ZIELENIEC 3 : 2

TRANS-JAN Sulęczyno – ELHAD Daniel Hapka 2 : 4 

SMS Bytów - GOSTEK Węsiory 6 : 3     

Klasyfikacja po 8 kolejce – rozgrywki:  06.02.2015 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

KAMEX Parchowo

8

18

43-32

+11

2.

EDEN Borowiec

7

18

44-20

+24

3.

ELHAD Daniel Hapka

7

16

31-22

+9

4.

TRANS – JAN Sulęczyno

7

15

27-17

+10

5.

FARCIARZE

7

15

35-26

+9

6.

TEAM Półczno

7

7

39-35

+4

7.

SMS Bytów

8

6

33-54

-21

8.

ZIELENIEC

7

3

20-32

-12

9.

GOSTEK Węsiory

8

0

17-51

-34


WYNIKI: kolejka 7 – 30 stycznia 2016 r.

 ELHAD Daniel Hapka - ZIELENIEC 4 : 1

SMS Bytów – EDEN Borowiec  2 : 9

GOSTEK Węsiory – KAMEX Parchowo 3 : 7 

TEAM Półczno – FARCIARZE 2 : 4

PAUZA: TRANS-JAN Sulęczyno

Klasyfikacja po 7 kolejce – rozgrywki:  30.01.2015 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

EDEN Borowiec

6

15

36-16

+20

2.

FARCIARZE

6

15

31-18

+13

3.

TRANS-JAN Sulęczyno

6

15

25-13

+12

4.

KAMEX Parchowo

7

15

40-30

+10

5.

ELHAD Daniel Hapka

6

13

27-20

+7

6.

TEAM Półczno

6

4

27-33

-6

7.

SMS Bytów

6

3

25-39

-14

8.

ZIELENIEC

6

3

17-25

-8

9.

GOSTEK Węsiory

7

0

14-45

-31


Wyniki: kolejka 6 - 23 stycznia 2016 r.

GOSTEK Węsiory – ELHAD Daniel Hapka  2 : 6

SMS Bytów – TRANS-JAN Sulęczyno 2 : 5

KAMEX Parchowo – FARCIARZE 2 : 4  

TEAM Półczno – EDEN Borowiec 6 : 8  

PAUZA: ZIELENIEC

Klasyfikacja po 6 kolejce – rozgrywki:  23.01.2015 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TRANS-JAN SULECZYNO

6

15

25-13

+12

2.

EDEN Borowiec

5

12

27-14

+13

3.

FARCIARZE

5

12

27-16

+11

4.

KAMEX Parchowo

6

12

33-27

+6

5.

ELHAD Daniel Hapka

5

10

23-19

+4

6.

TEAM Półczno

5

4

25-29

-4

7.

SMS Bytów

5

3

23-30

-7

8.

ZIELENIEC

5

3

17-25

-8

9.

GOSTEK Węsiory

6

0

11-38

-27


Wyniki: kolejka 5 - 16 stycznia 2016 r.

KAMEX Parchowo – TEAM Półczno 12 : 5

FARCIARZE – ELHAD Daniel Hapka 3 : 4

ZIELENIEC – SMS Bytów 7 : 9

GOSTEK Węsiory – TRANS-JAN Sulęczyno 1 : 4

Pauza: EDEN Borowiec

Klasyfikacja po 5 kolejce - rozgrywki: 16.01.2016 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TRANS-JAN SULECZYNO

5

12

20-11

+9

2.

KAMEX Parchowo

5

12

31-23

+8

3.

EDEN Borowiec

4

9

19-8

+11

4.

FARCIARZE

4

9

23-14

+9

5.

ELHAD Daniel Hapka

4

7

17-17

0

6.

TEAM Półczno

4

4

19-21

-2

7.

SMS Bytów

4

3

21-25

-4

8.

ZIELENIEC

5

3

17-25

-8

9.

GOSTEK Węsiory

5

0

9-32

-20


Wyniki - 4 kolejka - 9 styczeń 2016 r.

 EDEN Borowiec - KAMEX Parchowo 3 : 4

GOSTEK Węsiory - TEAM Półczno 1 : 8

ELHAD Daniel Hapka - SMS Bytów 5 : 4

 ZIELENIEC - TRANS-JAN Sulęczyno 1 : 3

PAUZA: FARCIARZE

Klasyfikacja po 4 kolejce – rozgrywki:  09.01.2015 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TRANS-JAN SULECZYNO

4

9

16-10

+6

Mała tabela

2.

EDEN Borowiec

4

9

19-8

+11

3.

KAMEX Parchowo

4

9

19-18

+1

4.

FARCIARZE

3

9

20-10

+10

5.

TEAM Półczno

3

4

14-9

+5

6.

ELHAD Daniel Hapka

3

4

13-14

-1

7.

ZIELENIEC

4

3

10-16

-6

8.

SMS Bytów

3

0

12-18

-6

9.

GOSTEK Węsiory

4

0

8-28

-20

O kolejności drużyn w tabeli po 4 kolejce zdecydowała
(zgodnie z regulaminem) różnica bramek
w tzw. małej tabeli oraz rozegrane kolejki

MAŁA TABELA po 4 kolejce

Miejsce

Nazwa zespołu

Kolejka

Punkty

Różnica bramek

Bramki

1

2

3

1

TRANS – JAN Sulęczyno

4

9

+2

9-7

-

2:4

7:3

2

EDEN Borowiec

4

9

+1

7-6

4:2

-

3:4

3

KAMEX Parchowo

4

9

-3

7-10

3:7

4:3

-


Wyniki - 3 kolejka - 2 stycznia 2016 r.

ELHAD Daniel Hapka - KAMEX Parchowo 4 :  6

SMS Bytów – FARCIARZE 4 : 7

GOSTEK Węsiory – ZIELENIEC 2 : 6

TRANS-JAN Sulęczyno - EDEN Borowiec 2 : 4

PAUZA: TEAM Półczno

Klasyfikacja po 3 kolejce - rozgrywki: 2 stycznia 2016 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

EDEN Borowiec

3

9

16-4

+12

2.

FARCIARZE

3

9

20-10

+10

3.

TRANS-JAN Sulęczyno

3

6

13-9

+4

4.

KAMEX Parchowo

3

6

15-15

0

5.

ZIELENIEC

3

3

9-13

-4

6.

ELHAD Daniel Hapka 

2

1

8-10

-2

7.

TEAM Półczno 

2

1

6-8

-2

8.

SMS Bytów

2

0

8-13

-5

9.

GOSTEK Węsiory

3

0

7-20

-13


Wyniki - 2 kolejka - 19 grudnia 2015 r. 

 TEAM Półczno – TRANS-JAN Sulęczyno    2 : 4

 EDEN Borowiec – ZIELENIEC    5 : 0

 FARCIARZE – GOSTEK Węsiory    7 : 3

 KAMEX Parchowo – SMS Bytów    6 : 4

Pauza: ELHAD Daniel Hapka

Klasyfikacja po 2 kolejce – rozgrywki:  19.12.2015 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

EDEN Borowiec

2

6

12-2

+10

2.

FARCIARZE

2

6

13-6

+7

3.

TRANS-JAN Sulęczyno

2

6

11-5

+6

4.

KAMEX Parchowo

2

3

9-11

-2

5.

ELHAD Daniel Hapka

1

1

4-4

0

6.

TEAM Półczno

2

1

6-8

-2

7.

SMS Bytów

1

0

4-6

-2

8.

ZIELENIEC

2

0

3-11

-8

9.

GOSTEK Węsiory

2

0

5-14

-9


Wyniki – 1 kolejka – 12 grudnia 2015 r.

ZIELENIEC - FARCIARZE                                       3 : 6

GOSTEK Węsiory – EDEN Borowiec                        2 : 7

TRANS-JAN Sulęczyno – KAMEX Parchowo                      7 : 3

ELHAD Daniel Hapka – TEAM Półczno                   4 : 4

PAUZA: SMS Bytów 


Dokumenty dot. Halówki: 


- HARMONOGRAM ROZGRYWEK- aktualizacja.11.12.2015 r. -

- REGULAMIN ROZGRYWEK

- ZGŁOSZENIE DRUŻYNY

- ZGODA RODZICÓW (NIEPEŁNOLETNI)


WCZEŚNIEJSZE EDYCJE HALÓWKI .......




V Liga Halowej Piłki Nożnej
       - Sulęczyno 2014 / 2015 -
 


alt

Po siedmiu kolejkach w sobotę 31 stycznia 2015 roku
odbyło się podsumowanie V Halowej Ligi Piłki Nożnej w Sulęczynie 2014/2015
drużyny biorące udział w rozgrywkach zajęły następujące miejsca:

I miejsce – TEAM Półczno

II miejsce – EDEN Borowiec

III miejsce – ELHAD Daniel Hapka

IV miejsce – TRANS-JAN Sulęczyno

V miejsce – GOSTEK Węsiory

VI miejsce – PRZYSTAŃ Sulęczyno

VII miejsce – KRETNET Sulęczyno

VIII miejsce – PARAFIA Sulęczyno

Najlepszy strzelec - Kacper Kreft (TEAM Półczno)

Najlepszy bramkarz - Tomasz Gojtowski (ELHAD Daniel Hapka)

Turniej odbył się pod Patronatem Wójta Gminy Sulęczyno a organizowany był przez GKS „SŁUPIA” Sulęczyno, UKS „Młody Sportowiec oraz GOK Sulęczyno.

FOTORELACJA Z PODSUMOWANIA

WYNIKI:


-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TEAM Półczno

7

18

44-20

+24

2.

EDEN Borowiec

7

15

43-24

+19

3.

ELHAD Daniel Hapka

7

15

41-20

+21

4.

TRANS-JAN Sulęczyno

7

12

30-28

+2

5.

GOSTEK Węsiory

7

10

29-27

+2

6.

PRZYSTAŃ Sulęczyno

7

7

30-42

-12

7.

KRETNET Sulęczyno

7

6

27-37

-10

8.

PARAFIA Sulęczyno

7

0

19-65

-46


WYNIKI - 7 kolejka - dnia 31.01.2015 r.

PARAFIA Sulęczyno – GOSTEK Węsiory       1 :  10

TRANS-JAN Sulęczyno – TEAM Półczno       3 : 6

KRETNET Sulęczyno – ELHAD Daniel Hapka      3 : 5

PRZYSTAŃ Sulęczyno - EDEN Borowiec           4 : 14   


WYNIKI - 6 kolejka - dnia 24.01.2014 r.

KRETNET Sulęczyno – GOSTEK Węsiory          6 : 8

ELHAD Daniel Hapka – PARAFIA Sulęczyno     8 : 1

TRANS-JAN Sulęczyno – EDEN Borowiec          5 : 3

TEAM Półczno – PRZYSTAŃ Sulęczyno             3 : 2

Klasyfikacja po 6 kolejce – rozgrywki: 24.01.2014 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TEAM Półczno

6

15

38-17

+21

2.

ELHAD Daniel Hapka

6

12

36-17

+19

3.

TRANS-JAN Sulęczyno

6

12

27-22

+5

4.

EDEN Borowiec

6

12

29-20

+9

5.

PRZYSTAŃ Sulęczyno

6

7

26-28

-2

6.

GOSTEK Węsiory

6

7

19-26

-7

7.

KRETNET Sulęczyno

6

6

24-32

-8

8.

PARAFIA Sulęczyno

6

0

18-55

-37


WYNIKI - 5 kolejka - dnia 17.01.2014 r.

PRZYSTAŃ – KRETNET Sulęczyno                    2 : 4

EDEN Borowiec – ELHAD Daniel Hapka              4 : 3

PARAFIA Sulęczyno – TRANS-JAN Sulęczyno 2 : 5

TEAM Półczno – GOSTEK Węsiory                      3 : 4

Klasyfikacja po 5 kolejce – rozgrywki: 17.01.2014 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TEAM Półczno

5

12

35-15

+20

2.

EDEN Borowiec

5

12

26-15

+11

3.

ELHAD Daniel Hapka

5

9

28-16

+12

4.

TRANS-JAN Sulęczyno

5

9

22-19

+3

5.

PRZYSTAŃ

5

7

24-25

-1

6.

KRETNET Sulęczyno

5

6

18-24

-6

7.

GOSTEK Węsiory

5

4

11-20

-9

8.

PARAFIA Sulęczyno

5

0

17-47

-30


WYNIKI - 4 kolejka - dnia 10.01.2014 r.

GOSTEK Węsiory – EDEN Borowiec                   2 : 4

PRZYSTAŃ – PARAFIA Sulęczyno                     12 : 7

TEAM Półczno – KRETNET Sulęczyno               10 : 2

TRANS-JAN Sulęczyno – ELHAD Daniel Hapka 4 : 7

Klasyfikacja po 4 kolejce – rozgrywki: 10.01.2014 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TEAM Półczno

4

12

32-11

+21

2.

ELHAD Daniel Hapka

4

9

25-12

+13

3.

EDEN Borowiec

4

9

22-12

+10

4.

PRZYSTAŃ

4

7

22-21

+1

5.

TRANS-JAN Sulęczyno

4

6

17-17

0

6.

KRETNET Sulęczyno

4

3

14-22

-8

7.

GOSTEK Węsiory

4

1

7-17

-10

8.

PARAFIA Sulęczyno

4

0

15-42

-27


WYNIKI - 3 kolejka - dnia 03.01.2014 r.

ELHAD Daniel Hapka – TEAM Półczno               3 : 5

KRETNET Sulęczyno – TRANS-JAN Sulęczyno 2 : 5

GOSTEK Węsiory – PRZYSTAŃ                           2 : 2

PARAFIA Sulęczyno – EDEN Borowiec               4 : 9

Klasyfikacja po 3 kolejce – rozgrywki: 03.01.2014 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

TEAM Półczno

3

9

22-9

+13

2.

ELHAD Daniel Hapka

3

6

18-8

+10

3.

EDEN Borowiec

3

6

18-10

+8

4.

TRANS-JAN Sulęczyno

3

6

13-10

+3

5.

PRZYSTAŃ

3

4

10-14

-4

6.

KRETNET Sulęczyno

3

3

12-12

0

7.

GOSTEK Węsiory

3

1

5-13

-8

8.

PARAFIA Sulęczyno

3

0

8-30

-22


WYNIKI - 2 kolejka -  dnia  20.12.2014 r.

EDEN Borowiec – KRETNET Sulęczyno 5:1

ELHAD daniel Hapka – PRZYSTAŃ 8:3

GOSTEK Węsiory – TRANS – JAN Sulęczyno 3:4

PARAFIA Sulęczyno – TEAM Półczno 2:12 

Klasyfikacja po 2 kolejce – rozgrywki: 20.12.2014 r.

-

NAZWA ZESPOŁU

KOL.

PUNKTY

BRAMKI

UWAGI

1.

ELHAD Daniel Hapka

2

6

15-3

+12

2.

TEAM Półczno

2

6

17-6

+11

3.

EDEN Borowiec

2

3

9-6

+3

4.

KRETNET Sulęczyno

2

3

10-7

+3

5.

PRZYSTAN

2

3

8-12

-4

6.

TRANS-JAN Sulęczyno

2

3

8-8

0

7.

GOSTEK Węsiory

2

0

3-11

-8

8.

PARAFIA Sulęczyno

2

0

4-21

-1


WYNIKI - 1 kolejka -  dnia  13.12.2014 r.

KRETNET  Sulęczyno - PARAFIA Sulęczyno     9 : 2

GOSTEK  Węsiory - ELHAD Daniel Hapka          0 : 7

TRANS – JAN Sulęczyno   - PRZYSTAŃ             4 : 5

EDEN Borowiec - TEAM Półczno                          4 : 5


alt




Chętne drużyny zapraszamy do udziału
w V Halowej Lidze Piłki Nożnej w Sulęczynie,
która rozpoczyna swoje rozgrywki na przełomie listopada i grudnia
2014 roku i trwać będzie do pierwszej połowy 2015 roku
w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.


Dokumenty dot. rozgrywek:

- REGULAMIN V Halowej Ligi Piłki Nożnej - akt.12.2014 r.

- ZGŁOSZENIE drużyny do rozgrywek

- ZGODA dot. niepełnoletniego uczestnika

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


IV Liga Halowej Piłki Nożnej
- Sulęczyno 2013 / 2014 -
 
 

alt

W sobotę 11 stycznia 2014 roku na Hali Sportowej w Sulęczynie
odbyły się rozgrywki podsumowujące
IV Halową Ligę Piłki Nożnej Sulęczyno 2013/2014.

Wyniki rozgrywek po dwudniowych zmaganiach przedstawiają się następująco:
I miejsce - ELHAD Daniel Hapka
II miejsce - PELIKANY
III miejsce - GOSTEK Węsiory
IV miejsce - KRETNET Sulęczyno
V miejsce - TRANS - JAN Sulęczyno

Najlepszy bramkarz : Dariusz Kozanecki
Najlepszy Strzelec : Jakub Burandt

Wyniki poszczególnych meczy, które rozgrywane były 11 stycznia:
ELHAD Daniel Hapka - KRETNET Sulęczyno 1 : 2
GOSTEK Węsiory - TRANS - JAN Sulęczyno 3 : 3
KRETNET Sulęczyno - PELIKANY 2 : 6
TRANS - JAN Sulęczyno - ELHAD Daniel Hapka 3 : 9
PELIKANY - GOSTEK Węsiory 2 : 3
TRANS - JAN Sulęczyno - KRETNET Sulęczyno 1: 4
ELHAD Daniel Hapka - Gostek Węsiory 4 : 5
TRANS-JAN Sulęczyno - PELIKANY 1 : 4
GOSTEK Węsiory - KRETNET Sulęczyno 2 : 5
ELHAD Daniel Hapka - PELIKANY 4 : 1

Turniej organizowany był przez GKS "Słupia" Sulęczyno, UKS "Młody Sportowiec", GOK Sulęczyno oraz współfinansowany ze środków pozyskanych w konkursie dla organizacji pozarządowych organizowanym przez Gminę Sulęczyno.

Relacja z podsumowania - HALÓWKI 2013/2014



Jak co roku na Hali Sportowej w Sulęczynie odbywa się
IV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej.  W tym roku do udziału zgłosiło się pięć drużyn i liga odbywa się w postaci dwóch całodniowych turniejów. Pierwsze rozgrywki odbywały się w sobotę 14 grudnia, po których klasyfikacja przedstawia się następująco:


I miejsce – ELHAD Daniel Hapka: 12 pkt (bramki: 35:8)

II miejsce – PELIKANY : 9 pkt (bramki: 18:14)

III miejsce – GOSTEK Węsiory : 6 pkt (bramki: 16:13)

IV miejsce – TRANS-JAN Sulęczyno : 3 pkt (bramki: 6:25)

V miejsce – KRETNET Sulęczyno : 0 pkt (bramki: 9:24)


Wyniki poszczególnych meczy:

ELHAD Daniel Hapka – KRETNET Sulęczyno 11 : 2

GOSTEK Węsiory – TRANS – JAN Sulęczyno 5 : 1

KRETNET Sulęczyno – PELIKANY 4 : 5

TRANS-JAN Sulęczyno – ELHAD Daniel Hapka 1 : 13

PELIKANY – GOSTEK Węsiory 4 : 2

TRANS-JAN Sulęczyno – KRETNET Sulęczyno 2 : 0

ELHAD Daniel Hapka – GOSTEK Węsiory 5 : 3

TRANS-JAN Sulęczyno – PELIKANY 2 : 7

GOSTEK Węsiory – KRETNET Sulęczyno 6 : 3

ELHAD Daniel Hapka – PELIKANY 6 : 2 


III Liga Halowej Piłki Nożnej
- Sulęczyno 2012 / 2013 -

alt

WYNIKI:

I miejsce - ELHAD Daniel Hapka

II miejsce -TRANS-JAN Sulęczyno

III miejsce - Junior STEGNA Parchowo

Najlepszy Bramkarz - Marcin Butowski (ELHAD)

Najlepszy Strzelec - Jakub Burandt (ELHAD)

Galeria zdjęć z rozgrywek na stronie Sulęczyno.net

Galeria zdjęć z podsumowania rozgrywke GALERIA GOK


W Y N I K I     R O Z G R Y W E K

Kolejka 1 - 2.12.2012 r.

BAMBAJE - ELHAD Daniel Hapka: 2 : 8 

KRETNET Sulęczyno - FARCIARZE: 4 : 3

TRANS - JAN Sulęczyno - Junior STEGNA Parchowo: 7 : 4 

Kolejka 2 - 9.12.2012 r.

KRETNET Sulęczyno - BAMBAJE 7 : 2

TRANS - JAN Sulęczyno - FARCIARZE 6 : 1

ELHAD Daniel Hapka - Junior STEGNA Parchowo 11 : 3

Kolejka 3 - 6.01.2013.

Junior STEGNA Parchowo - BAMBAJE 8 : 9

TRANS - JAN Sulęczyno - KRETNET Sulęczyno 3 : 2

ELHAD Daniel Hapka - FARCIARZE 3 : 0

Kolejka 4 - 13.01.2013 r.

ELHAD Daniel Hapka - TRANS-JAN Sulęczyno 2 : 2

Junior STEGNA Parchowo - KRETNET Sulęczyno 12 : 5

 FARCIARZE - BAMBAJE 6 : 12

Kolejka 5 - 20.01.2012 r.

KRETNET Sulęczyno - ELHAD Daniel Hapka 1 : 11

BAMBAJE - TRANS - JAN Sulęczyno 7 : 12

Junior STEGNA Parchowo - FARCIARZE 7 : 2


II Liga Halowej Piłki Nożnej
- Sulęczyno 2011 / 2012 -

alt

O kolejności trzech pierwszych drużyn zdecydowała (zgodnie z regulaminem) różnica bramek w tzw. MAŁEJ TABELI.

I miejsce - KRET NET Sulęczyno

II miejsce - ELHAD Daniel Hapka

III miejsce - KAJAKI Sulęczyno

Królem strzelców został - JAKUB BURANDT - Zdunia Zdunowice
- zdobywca 21 bramek

Najlepszym bramkarzem został - MACIEJ PŁOTKA - EDEN Borowiec

Nagrodę za grę "FAIR PLAY" otrzymała drużyna POTEGA Węsiory
- tylko 3 żółte kartki i 0 czerwonych

Wyniki poszczególnych kolejek halówki - pdf

Klasyfikacja drużyn - pdf

Lista drużyn - pdf

Składy trzech najlepszych drużyn - pdf

Galeria z poszczególnych rozgrywek znajdują się na stronie sulęczyno.net


 

MIEJSCE

 

NAZWA  ZESPOŁU

 

KOLEJKA

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

 

UWAGI

1.   

 

TEAM Półczno

 

7

 

18

 

44 - 20

 

+24

2.   

 

EDEN Borowiec

 

7

 

15

 

43 - 24

 

+19

3.   

 

ELHAD Daniel Hapka

 

7

 

15

 

41 - 20

 

+21

 

4.   

 

TRANS – JAN  Sulęczyno

 

7

 

12

 

30 - 28

 

+2

 

5.   

 

GOSTEK  Węsiory

 

7

 

10

 

29 - 27

 

+2

 

6.   

 

PRZYSTAŃ

 

7

 

7

 

30 - 42

 

- 12

7.   

 

KRETNET   Sulęczyno

 

7

 

6

 

27 - 37

 

- 10

8.   

 

PARAFIA Sulęczyno

 

7

 

0

 

19 - 65

 

- 46

 


Gminny Ośrodek
Kultury w Sulęczynie

ul. Zielona Droga 1
83-320 Sulęczyno
tel 58 684 - 20 - 57
gok@goksuleczyno.gdan.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

NIP: 589-17-79-794

Regon: 192810282

Nr konta : Bank Spółdzielczy w Sierakowicach Oddział Sulęczyno
79 8324 0001 0040 9526 2000 0010

Zapraszamy na :

alt

alt

alt


GMINA SULĘCZYNO
Urząd Gminy
Sulęczyno

ul. Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno

tel 58 685 - 63 - 63

fax 58 685 - 63 - 98

info@bip.suleczyno.pl

www.suleczyno.pl


Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

Ile osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości